Natychmiastowe przelewy do Polski!

Ekspresowe przelewy do Polski z UKŻycie na świecie kręci się coraz szybciej. W wielkich miastach ludzie wszędzie się spieszą by zdążyć na czas. Firmy wprowadzają coraz to nowsze, innowacyjne rozwiązania. Co za tym idzie, ludziom zależy na szybszym przesyłaniu pieniędzy pomiędzy kontami.Przelewy ekspresowe funkcjonują jedynie w 16 państwach na świecie. Jednym z tych państw jest Polska. Od początku roku polski system płatności przetworzył ponad milion transakcji natychmiastowych.

My umożliwiamy naszym klientom przesyłanie środków z brytyjskim kont na polskie w przeciągu 10 minut! W ostatnim czasie odnotowaliśmy większe zapotrzebowanie na przelewy natychmiastowe.  Liczba transferów wykonywanych za pośrednictwem naszej firmy podwoiła się względem zeszłego roku. Około 98% przelewów trafia na konto odbiorcy w przeciągu 12 sekund od wykonania przekazu.

Według prognoz w 2015 roku liczba przelewów natychmiastowych wykonywanych w Polsce sięgnie do 5 milionów transferów. Z przeprowadzonego sondażu wynika, że co 7 polak chociaż raz wykonał błyskawiczny przelew środków. Do Polski z Wielkiej Brytani expresowo środki wyślecie z firmą Minutka.co.uk, WU oraz Sami Swoi Przekazy Pieniężne.

Nawigacja