Okres świąteczny, więc wysyłamy więcej. Jak najkorzystniej wysyłać z UK w tym okresie?

W raz z początkiem grudnia zaczyna się okres świąteczny. Widać to wszędzie na każdym rogu ulicy, pięknie przybrane sklepowe witryny i sporo światełek podpowiadają konsumentom o tym by chwycili się za portfele. Czy to w UK czy to w Polsce prezenty robią wszyscy. Czasami chęć obdarowania bliskich po drugiej stronie kanału La Manche jest utrudniona, wtedy z pomocą przychodzą przelewy walutowe. Oferta transferowa skierowana do tej grupy osób, którzy nie wybierają się na święta bardzo często jest atrakcyjna. Darmowe przelewy do Polski dla nowych użytkowników przygotowała firma Sami Swoi.

Sami Swoi

 

 

 

 

 

Dobry moment na wysyłanie środków jest do połowy grudnia. Wtedy też najczęściej decydujemy się na załatwienie wszystkich spraw finansowych. Po tym okresie wielu Polaków szykuje się już do świątecznych wakacji w Polsce.

Na stronie Western Union również robi się świątecznie.

Western Union-christmas

 

 

 

 

 

Polacy w Wielkiej Brytanii czekają z niecierpliwością na Boże Narodzenie. Na emigracji jest nam trudniej, głównie z powodu ograniczonego kontaktu z bliskimi dlatego przesyłanie waluty w okresie świątecznym jest w wielu przypadkach najlepszym prezentem.

 

Nawigacja