Problemy z England.pl

przelewy z opóźnieniem England.plJeśli jesteście stałymi klientami England.pl na pewno słyszeliście o problemach, jakie firma miała w połowie marca. Sam korzystam z ich usług sporadycznie (najczęściej podczas promocji), dlatego dopiero teraz doszły mnie słuchy o tej sytuacji.

 

 

 

 

 

Wszystko zaczęło się 8 marca. Przelewy przestały  trafiać na konta odbiorców, a England.pl wystosowało komunikat:

England .pl utrudnienia

 

 

 

 

 

 

 

Po pewnym czasie było jasne, że problemy z transferami potrwają dużo dłużej.
Dopiero następnego dnia England.pl poinformowało, co jest powodem awarii:
problemy z przelewami England.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Tu trzeba pochwalić firmę za szczerość i dokładne wyjaśnienie w czym tkwi problem. To nieco uspokoiło klientów. W międzyczasie England.pl podało alternatywne konto, na które zalecali wpłacać pieniądze. Niestety, jak się okazało, to konto również zostało zablokowane. Łatwo można przewidzieć jak wpłynęło to na opinie klientów.

Taka sytuacja trwała aż 6 dni, bo do 14 marca! Dopiero wtedy bank (prawdopodobnie NatWest) odblokował konto bankowe, a firma zaczęła pracować nad nadrobieniem opóźnień. Wśród facebookowych komentarzy przewijała się informacja, że to nie pierwsze tego typu problemy England.pl. Ciężko mi to zweryfikować, bo jak już wspomniałem, nie jestem stałym klientem. Może Wy macie podobne doświadczenia z tą firmą transferową?

Nawigacja