Promocja w Sami Swoi. Przelew z UK na konto w Polsce za 99 pensów.

Od 1 października rozpoczęła się jesienna promocja w firmie Sami Swoi www.PrzekazyPieniezne.com. Teraz wszyscy użytkownicy platformy transferowej Sami Swoi www.PrzekazyPieniezne.com mogą wykonywać przelewy po niższej cenie, która wynosi tylko  99 pensów.
Sami Swoi promocja 99 przelew UK

Przetestowałem już wielokrotnie usługi Swojaków i opisywałem ich w swoim blogu. Sądzę, że nowa cena, nie da się ukryć bardzo promocyjna, która teraz obowiązuje, ucieszy wszystkich wiernych klientów i zapewne skłoni wiele osób do założenia konta w ich systemie i sprawdzenia jak to wszystko działa w praktyce.

Dla mniej obeznanych w ofercie przypomnę, ze zrobicie to na stronie www.przekazypieniezne.com, w aplikacji mobilne dla systemów Android oraz IOS telefonicznie (+44 (0) 207 0992 441 lub +44 (0) 845 8682 201).

Jeśli robicie zakupy w rodzimych sklepach, możecie zarejestrować się w ponad 200 agenturach Sami Swoi, które najczęściej zlokalizowane są właśnie w sklepach czy biurach rachunkowych.

Nie dajcie się wydoić  i wysyłajcie swoje przekazy walutowe za 99p. Promocja obejmuje przekaz na konto standard(2 dni), więcej na temat tej akcji przeczytacie na ich blogu firmowym https://blog.przekazypieniezne.com

Ta super oferta przelewów w Sami Swoi za 99 p. jest rzeczywiście bardzo, bardzo fajna i naprawdę warto z niej skorzystać!

 

Nawigacja