Regulamin

Regulamin określa zasady korzystania z serwisu przelewydopolski.pl – napisałem ten regulamin dlatego, że czuję narastające znużenie  utarczkami z właścicielami i poplecznikami serwisów które tu opisuję.

Przecież miało być tak pięknie! Wywiady, wizyty w zakładach pracy miały być – a tym czasem zamiast realnej i rzeczowej dyskusji użytkowników są tu ciągłe podchody marketingowców, którym nie podoba się (jednym to że ich firmy tu nie ma – a innym z kolei że jest) że nie maja wpływu i nie mogą sami kreować rzeczywistości w moim serwisie.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.

  1.  Artykuły popełnione w serwisie (w szczególności opisy firm) są subiektywnym, spojrzeniem admina na ofertę firm transferujących pieniądze (Jeżeli uważacie że opinie te są krzywdzące,  – dajcie temu wyraz w komentarzach lub w zakładce kontakt).
  2. Komentarze do artykułów są moderowane przez admina i pojawiają się w serwisie z kilkudniowym opóźnieniem, staram się wycinać cały spam marketingowy. Szczególną moderację przechodzą komentarze: z anonimowych ip, z puli adresów z których korzystają marketingowcy. Korzystam również z programów, które wycinają spam automatycznych dodawarek.
    Jeżeli twój komentarz nie pojawi się nawet po paru dniach oznacza to najprawdopodobniej że został zakwalifikowany jako jeden z powyższych.
    Komentarze odnoszące się do opisu danej firmy nie mogą zawierać nazw innych firm – np: korzystałem z tej firmy ale przeniosłem się do x.
    Komentarze muszą zawierać prawdę: jeżeli napiszesz, że firma x oszukała Cię – przed opublikowaniem komentarza poproszę Cię o potwierdzenie tego faktu.
  3. Wkótce dalsza część…