Ruszyła kampania mobilnej aplikacji Sami Swoi Przekazy Pieniężne

To, że Sami Swoi www.PrzekazyPieniezne.com posiadają aplikację do transferowania pieniędzy wiadomo od dawna. Od kilku dni jednak widać w natarciu Sami Swoi z nową mobilną apką do przelewów.Spot reklamowy firmy pojawił się na kanale You Tube o raz na Facebooku. Przyznam, że takiej reklamy dawno nie widziałem. Cała kreacja utrzymana jest w konwencji trailera filmowego. Fajna dynamiczna akcja i bardzo odważny pomysł marketingowy.

Reklama pojawiła się w czasie gorącej kampanii prezydenckiej. Oglądają spot zauważyłem nawet małe nawiązanie do 2 tury. Zobaczcie sami…

Andrzej i Bronek wybory

Jesteś spięty? Gorąca sytuacja? Przelewaj do Polski jedną ręką za 99p. Tak promowana jest aplikacja w sieci.

W aplikacji Sami Swoi wiele się zmieniło. Na plus są tu rozwiązania graficzne oraz funkcjonalności. Klienci mogą rejestrować się bezpośrednio w apce, czego nie było w poprzedniej wersji. Zapisywane karty i łatwe kroki transakcji podczas przelewu są zauważalne. Prosty kafelkowy layout oraz szybki dostęp o odbiorców przekazów to niewątpliwie atuty.
Sami Swoi nie zapomnieli o swoim nowym rozwiązaniu także przy odświeżaniu tej aplikacji. Zlecenia stałe – czyli cykliczne opłaty rachunków są jednym z innowacyjnych rozwiązań mobilnych, których nie ma obecnie żadna firma transferowa. Sprawdzane statusu transferu prosto w telefonie jest na pokładzie. Pobrać przekazy mobilne Sami Swoi możecie w sklepie Google play oraz App store.
Posiadaczom telefonów z systemem Windows Phone przyjdzie trochę poczekać na odpowiednik aplikacji, ale to pewnie kwestia czasu.

Do wyboru mamy 3 typy transferów dobrze znane z oferty firmy. Przelew standard, express oraz Live w 10minut. Ten pierwszy jest w promocyjnej cenie 99 pensów do 19 lipca. Myślę, że wielu osobom spodoba się aplikacja. Mnie przypadła do gustu. Wykonanie przekazów jedną ręką to faktycznie możliwe… wczoraj testowałem.

 

 

Nawigacja