Więcej przelewów do Polski z końcem wakacji

Polacy przebywający w Wielkiej Brytanii oprócz stałych zleconych przelewów wysyłają także pieniądze częściej kilka razy do roku. Czy to na Boże Narodzenie lub Wielkanoc staramy się posłać trochę grosza, żeby świętować jak należy. Nie zapominamy także o Dniu Matki czy Dniu Ojca, wtedy przelew jako prezent to miły gest od dzieci z UK.

No właśnie dzieci i ich potrzeby. Rodzice, którzy poprzez rozłąkę podzieleni są między Anglią a Polską muszą sobie jakoś radzić gdy ich pociechy zaczynają rok szkolny we wrześniu. Mamy połowę sierpnia i co obrotniejsi rodzice myślą już o wyprawkach dla swoich szkolniaków. W Polsce edukacja jest bezpłatna,ale czy aby na pewno?
Koszt podręczników może sięgać nawet i 500 zł, dla tych starszych uczniów nawet i 700 zł. Pieniądze jakie uda się zarobić w UK podczas sierpnia wiele rodzin przeznaczyć musi na wyprawki dla dziecka, stąd wiele ofert i reklam firm transferowych przypomina się swoim klientom.

Podręczniki i przybory szkolne kosztują, warto jednak poszukać w internetowych księgarniach wcześniej. Może uda się znaleźć promocyjną cenę już teraz.

Pierwszy dzwonek za dwa tygodnie, jeżeli chcesz by wszystko zostało zapięte na ostatni guzik, a pieniądze na wyprawkę dotarły w terminie porównaj oferty tanich przelewów na mojej stronie.

Nawigacja